Magnet Boyası

Hayattaki bazı şeyler fark edilmek için çok fazla değerindedir. Çocuğunuzun şaheser çizimleri, bu güzel posterdeki en sevdiğiniz alıntı ve sizi özel anlara götüren tüm kişisel fotoğraflarınız; Bu sanat eserleri göz alıcı olmayı hak ediyor! Magnet Boyası ile duvarınız, kişiselleştirmeniz için sizi bekleyen büyük bir tuvale dönüşüyor. Evde kendi sanat galerinizi oluşturma zamanı.

SONSUZ YARATICILIK

MagPaint‘in Magnet Boyası ile minik metal parçacıklar mıknatısların duvara yapışmasını sağlar ve evinizi istediğiniz herhangi bir şeyle dekore etmenizi sağlar. Yaratıcılığınızı özgür bırakmak için mükemmel. Modern siyah beyaz fotoğraf duvarı havasında mı? Göreyim seni! Bugün seçtiğin her türlü sanat eseri, yeni bir yarının yerini alabilir, zihnini değiştirirsen … Sadece delme makinesini ve garajda çekiçle çık, MagnetPaint ile düzgün sıvalı duvarlarda deliklere ve tırnaklara gerek yok.

YOLUNU RENKLENDİR

En sevdiğiniz renk hakkında düşünmeye başlayın, çünkü MagnetPaint istediğiniz herhangi bir renkte kullanılabilir. MagnetPaint, optimum dayanım için üç kat halinde uygulanması gereken gri bir boyadır. Bu üç katmanla, bir 23 mm neodim mıknatısla 14 yaprak (!) Kopya kağıdı tutabilirsiniz. En sevdiğiniz rengi seçin ve oturma odanızda, mutfakta veya çocuk yatak odasında manyetik bir etkiye sahip bu renkli duvara merhaba deyin.

MANYETİK YAZI TAHTASI BOYASI

Duvarlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için MagPaint Kara Tahta Boyamız ile birleştirin. Artık kendi XL manyetik kara tahta var. Sevdiklerinize not bırakmak, bir yapılacaklar listesi yazmak ya da evde el yazısı becerilerini geliştirmek için mükemmeldir.

DAHA FAZLA İLHAM

İlham alın ve boyamızın sunduğu sınırsız olanakları görün!

Tüm ürün yelpazemiz için tıklayınız.