PROFESYONEL BEYAZ TAHTA BOYASI

Profesyonel Beyaz Tahta Boyası Nedir?

MagPaint’in yeni ve eşsiz beyaz tahta boyasıdır. Bu yenilikçi ve eşsiz bileşim, yüzeyleri süper pürüzsüz, kolayca temizlenebilen ve her defasında optimum performans elde edilebilen beyaz tahtalara çevirir.

Profesyonel Beyaz Tahta Boyası yüksek kaliteli sonuç ve performans için ideal bir çözümdür. Özellikle sık kullanımlı iş ortamları için tasarlanmıştır ve göze çarpan bir kalite sunar. Eski moda yazı tahtalarının aksine bütün duvarı fikirlerinizi ve girişimlerinizi belirtmek için kullanabilirsiniz. Grup çalışmalarının ve sunumlarınızın daha yaratıcı olmasını sağlar. Çalışmalarınız ve planlarınız bütün grup arkadaşlarınız tarafından daha kolay takip edilir

Profesyonel Beyaz Tahta Boyası, herhangi bir yüzeyi süper pürüzsüz, yüksek kaliteli beyaz tahtaya dönüştüren devrim niteliğinde şeffaf boya. Var olan beyaz tahta boyadan daha iyidir!

Profesyonel Beyaz Tahta Boyası kompozisyonu diğer beyaz tahta boyalarından gerçekten farklıdır. Diğer beyaz tahta boyaları gibi iki tane teneke kutuyu karıştırmanıza ihtiyacınız yoktur. Sadece bir kutuyu direk olarak uygulayabilirsiniz. Kutu içindeki boya gelecekteki uygulamalarda kullanmak için sıkıca kapatılmış olmalıdır. Uygulamayı yaptıktan 24 saat sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. İki kısımlı ürünler genellikle altı gün sonra kullanıma başlanır.

Avantajları

  • Çok pürüzsüz ve parlak yüzey
  • Sıkça kullanılan alanlar için yüksek performanslı kaplama
  • Sadece 24 saat sonra kullanıma hazır
  • Kutu içindeki boya gelecekteki uygulamalarda kullanmak için sıkıca kapatılmış olmalıdır.
  • Sketch Paint Pro Nominee 2016 Reddot Product Design adayıdır.

Uygulama talimatı için tıklayınız.