MagPaint Europe firmasının ürettiği özel dekoratif boyasıdır. Herhangi bir duvarı, kapıyı veya nesneyi karanlıkta güzel manzaraya dönüştürür. Boyut, şekil veya amaç ne olursa olsun, karanlığa eğlenceli ve işlevsel bir ışık getirir, ayrıca hafif bir arıza durumunda hala görünür olması gereken yüzey nesneleri için iyi bir çözümdür.

Karanlıkta büyülü ve atmosferik bir ışık mı arıyorsunuz?

Aydınlık şaheserleri yaratabilirsiniz!

Nasıl Çalışır?

UV ışığını kısa bir dalga boyuyla emen özel bir pigment içerir. Bu ışık insanlar tarafından görülemez, ancak pigment bu ışıktan gelen enerjiyi depolar. Bu depolama sırasında enerji de kaybedilir. Pigmentin ışık şeklinde kaybettiği enerji daha uzun bir dalga boyuna sahiptir ve insanlar için yeşilimsi bir parıltı olarak algılanabilir.

Normal bir çocuk yatak odasını kolayca büyülü bir uzay istasyonuna veya masal cennetine dönüştürün. Gerçek bir yıldızlı gökyüzü veya ışık söndüğünde görünen eğlenceli hayvanları boyamak için şablonları kullanın. Ya da Duvarda bir çizim yapın ve karanlıkta da görünmesi için boyayın. İmkanlar sonsuzdur.

Neden Parlayan Boya?

  • Duvarları ve malzemeleri karanlıkta sihirli bir şekilde parlayan nesnelere dönüştüren şeffaf su bazlı bir duvar boyası.
  • Emisyonsuz, kötü koku yok ve iç mekanlarda güvenle kullanılabilir.
  • Beyaz astar ile önceden kaplanmış tüm yüzeyler için uygundur.
  • Rulo veya fırça ile hızlı ve kolay uygulanır.
  • Aletler su ile temizlenebilir.
  • 30 dakikalık aydınlatma ile boya karanlıkta 25 saat görünür.
  • Kullanıma hazır.

Nasıl Uygulanır?

Optimum netlik için altında Beyaz bir astar kullanın. Boyayı fırça veya kısa tüylü rulo ile uygulayın. Çoklu katmanlar parlaklığı artırır. Mobilyalara veya diğer nesnelere uygularsanız, boyayı uyguladıktan sonra oldukça şeffaf bir tabaka (vernik) ile koruyun.

Sipariş vermek için tıklayınız.