Parlayan Boya 250 ml

878,30

Glow Paint

Karanlıkta Parlayan Boya, MagPaint firmasının en yeni ürünüdür. Ürün su bazlıdır. Çevre ve çocuk sağlığına uygun olarak Hollanda’da üretilmektedir. Ürünlerimiz ile yaratıcılığın ihtimallerini keşfedebilirsiniz.

  • 250 ml 2,5 m² alan boyamaktadır.

8 adet stokta

Açıklama

PARLAYAN BOYA

Parlayan Boya Glow Paint

Parlayan Boya; herhangi bir duvarı, kapıyı veya nesneyi karanlıkta güzel manzaraya dönüştürür. Boyut, şekil veya amaç ne olursa olsun, MagPaint‘in Parlayan Boya’sı karanlığa eğlenceli ve işlevsel bir ışık getirir. PARLAYAN BOYA ayrıca hafif bir arıza durumunda hala görünür olması gereken yüzey nesneleri için iyi bir çözümdür.

Işıklar Kapalı Parlaklık Açık!

Karanlıkta büyülü ve atmosferik bir ışık mı arıyorsunuz?

MagPaint Parlayan Boya ile aydınlık şaheserleri yaratabilirsiniz!

O Nasıl Çalışır?

GLOW PAINT, UV ışığını kısa bir dalga boyuyla emen özel bir pigment içerir. Bu ışık insanlar tarafından görülemez, ancak pigment bu ışıktan gelen enerjiyi depolar. Bu depolama sırasında enerji de kaybedilir. Pigmentin ışık şeklinde kaybettiği enerji daha uzun bir dalga boyuna sahiptir ve insanlar için yeşilimsi bir parıltı olarak algılanabilir.

Normal bir çocuk yatak odasını kolayca büyülü bir uzay istasyonuna veya masal cennetine dönüştürün. Gerçek bir yıldızlı gökyüzü veya ışık söndüğünde görünen eğlenceli hayvanları boyamak için şablonları kullanın. Ya da Duvarda bir çizim yapın ve karanlıkta da görünmesi için GLOWPAINT ile boyayın. İmkanlar sonsuzdur.

Uygulama

Optimum netlik için GLOW PAINT altında Beyaz bir astar kullanın. Boyayı fırça veya kısa tüylü rulo ile uygulayın. Çoklu katmanlar parlaklığı artırır. GLOW PAINT’i mobilyalara veya diğer nesnelere uygularsanız, boyayı uyguladıktan sonra oldukça şeffaf bir tabaka (vernik) ile koruyun.

Neden Glow Paint?

  • Duvarları ve malzemeleri karanlıkta sihirli bir şekilde parlayan nesnelere dönüştüren şeffaf su bazlı bir duvar boyası.
  • Emisyonsuz, kötü koku yok ve iç mekanlarda güvenle kullanılabilir.
  • Beyaz astar ile önceden kaplanmış tüm yüzeyler için uygundur.
  • Rulo veya fırça ile hızlı ve kolay uygulanır.
  • Aletler su ile temizlenebilir.
  • 30 dakikalık aydınlatma ile boya karanlıkta 25 saat görünür.
  • Kullanıma hazır.

 

 

Ek bilgi

Kaplama Alanı

2,5 m²

Miktar

250 ml

Parlaklık

Parlak

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.