Magnet Boyası 500 ml

689,50

Magnet Boyası; sürüldüğü yüzeyi metalize ederek mıknatıs yapıştırabilir hale getirir.

  • 500 ml ve 1000 ml olarak satılmaktadır. 0,5 L 1 m² , 1,0 L 2 m² alan boyamaktadır.
  • Rengi koyu gridir.
  • Üzerine farklı bir renk boya, duvar kağıdı veya diğer ürünlerimiz olan kara tahta ve beyaz tahta boyasından uygulayabilirsiniz.

15 adet stokta

Açıklama

MAGNET BOYASI

Magnet Boyası Nedir?

Magnet Boyası: Sürüldüğü yüzeyi magnet yapıştırılabilir hale getiren boyadır. Magnet Boya her türlü iç mekan için yenilikçi bir ürünüdür.  Zaman çizelgesinden oyun tahtalarına ya da zeka oyunlarına. Artık yapışkan bantlara ve mantar iğnelerine ihtiyacınız kalmadı. Magnet Boya uygulamalarının sonu yok. Uygun bir duvarınız yok mu? Neden kapı ve dolapları kullanmıyorsunuz? Magnet Boya bir çok imkan sizler için sunuluyor.

Mag Paint’ten Magnet Paint

Duvarlarınızı manyetizma ile sihirli hale getirin!

Magnet Paint; Hollanda menşeili Mag Paint firmasının ürettiği, sürüldüğü yüzeyi mıknatıs yapıştırabilir hale getiren mıknatıslı boyasıdır.

500 ml ve 1000 ml olarak satılmaktadır. Rengi koyu gridir. Üzerine farklı bir renk boya, duvar kağıdı veya diğer ürünlerimiz olan kara tahta ve beyaz tahta boyasından uygulayabilirsiniz. 0,5 L 1 m² , 1,0 L 2 m² alan boyamaktadır.

Artık yapışkan bant izlerine ve mantar panolara ihtiyaç yok. Mıknatıslı boya ile tüm duvarı pano olarak kullanabilirsiniz. Dilediğiniz her şeyi mıknatıs yardımı ile duvara asabilirsiniz. Hem dekoratif hem de eğlenceli.

Mıknatıslı boya ve mıknatıslı alçı arasındaki fark; uygulama şekli, kaplama alanı ve mıknatıslı alçı daha güçlü yapıştırma yüzeyi oluşturur. Profesyonel kullanımlar için Magnet alçı kullanılmalıdır.

Mag Paint’in sonsuz imkanlarını okulda, işte, evde veya alışveriş merkezlerinde keşfedin. Sadece yüzeylere uygulayın, kullandığınız yüzeyleri yeni amaçlar için kullanmaktan çekinmeyin. Herkes Mag Paint’le yaratıcılığını gösterebilir.

EVDE

Tüm aile için oyun duvarı, kullanışlı bir zaman çizelgesi, alışveriş listesi ve posterler için Magpaint kullanabilirsiniz. Tiyatro biletlerinizi, çizimlerinizi, fotoğraflarınızı asın. Duvarın üzerine manyetik ağaçlar, hayvanlar, kaleler çizin. Magnet Paint ile her şeyi yapabilirsiniz.

İŞTE

Yapmanız gereken bir sunum mu var? Projenizi anlayabildiniz mi? Magnet Paint ile zaman çizelgenizi duvarınıza asın. Magnet Panosu mu lazım? Çekici değil mi! İşlerinizi düzene sokun, her şey gözünüzün önünde olsun. İşinizden herkesin haberdar olmasını sağlayın. Yalnız bu da değil 3 boyutlu eşyalarınızı bile Magnet Paint ile duvarınıza asabilirsiniz.

OKULDA

Can yakan mantar iğneleri artık yok. Bütün dosyalar, kağıtlar, çizimler, boyamalar, takvim ve zaman çizelgelerinizi artık kolayca duvara asabilirsiniz. Nasıl mı? Tabi ki Magnet Boya ile Çok rahat değil mi! Duvarınızın her bir yerini kullanabilirsiniz. Harika, bir duvarı kendi kendinize el becerileriniz ve resimlerinizle doldurmaktan daha eğlenceli ne olabilir.

NEDEN MAGNET PAINT?

Uluslararası çevre standartları ve AB direktiflerini karşılayan, güvenli ve çevre dostu bir boyadır.

Kolay uygulanabilir.

Sürüldüğü her yüzeyi manyetik yapma özelliği vardır; ahşap üzerine de uygulanabilir.

Üstüne herhangi bir renkte boya uygulanabilir.

Magpaint’in diğer ürünleri olan beyaz tahta boyası ve kara tahta boyası altına da uygulanabilir.

 

Ek bilgi

Kaplama Alanı

1 m²

Kaplama Kalınlığı

3 Kat

Kat Arası Bekleme Süresi

20°C' de 4 Saat

Kullanılabilir Yüzey

Ham mdf, Duvar, İşlenmemiş Ahşap

Kullanıma Hazır Hale Gelme

20°C' de 24 Saat

Miktar

500 ml

Parlaklık

Mat

Renk

Koyu Gri (± RAL 7015)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.