MAGNET BOYASI

Magnet Boyası Nedir?

Magnet Boyası;

Sürüldüğü yüzeyi metalize edip mıknatıs ile duvara istediğinizi yapıştırabilmenizi sağlayan özel bir boyadır.

Artık yapışkan bantlara, can yakan mantar pano iğnelerine ihtiyacınız kalmadı. Magnet Boyası ile kendi panonuzu oluşturabilir dekoratif bir duvara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz Magnet Boyası üzerine herhangi bir boya uygulayabilirsiniz, dilerseniz de Magnet Boyası üzerine diğer ürünlerimiz Beyaz Tahta Boyası veya Kara Tahta Boyası uygulayabilirsiniz.

Magnet Boyası Ne İşe Yarar?

 • Duvarlara mantar panolar için delik açmaya gerek olmadan dekoratif panoya sahip olabilirsiniz. Dilerseniz diğer ürünlerimizi uygulayabilir ve yazılabilir manyetik panoya sahip olabilirsiniz.
 • Çocuklarınız manyetik figürler, manyetik tahta oyunları, manyetik oyuncak arabaları, veya alfabe ile oynarken kullanabilirsiniz.
 • Dev bir Planlayıcı olarak tüm duvarı kullanabilirsiniz.
 • Dizayn spor ayakkabı koleksiyonunuzu, el çantalarınızı manyetik raflarda sergilemek için kullanabilirsiniz.
 • Çevre ve çocuk sağlığına uygun olarak Mag Paint tarafından Hollanda’da üretilmektedir.
 • Pahalı bülten veya mantar pano kurulumunu ortadan kaldırır.
 • Resim, poster, plan ve çizimlerinizi bantlarla veya tutkalla yapıştırmak yerine mıknatısla asarak yıpranmalarını önleyebilirsiniz.
 • Duvarlarınızın yaratıcı imkanlarını tekrar düşünmenizi sağlar.
 • Manyetik amaçlar için tüm duvar kullanılabilir.

Magnet Boyası’nın sonsuz imkanlarını evde, işte, okulda, ofiste, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda keşfedin. Sadece yüzeylere uygulayın, kullandığınız yüzeyleri yeni amaçlar için kullanmaktan çekinmeyin. Herkes Magnet Boyası ile yaratıcılığını gösterebilir.

Sırlar Açığa… Size bazı sırlar anlatacağız, yalnız hepsi değil…

 • En önemlisi boya içerisindeki demir tozu. Bugün piyasada karşılaştırılabilir ürünlere kıyasla bazı avantajlar sağlaması bakımından ele alınmıştır:

Mümkün olan en güçlü manyetik güç

 • Magnet Boyas’nın manyetik gücü rakipsizdir. Benzer boyaların farklı markalarını düzenli olarak test ediyoruz. Üç kat Magnet Paint ile 29 mm’lik bir neodyum mıknatısla duvara 20 sayfa yapıştırabiliyor. En yakın rakip sadece 14 sayfaya ulaşabiliyor.

Paslanma yok

 • Magnet Paint Paslanmaz. Boyanın paslanmasını önlemeye çalışmak için bazı markalar boyaya amonyak gibi tehlikeli madde katarlar.

Tehlikesiz

 • Mevcut en güvenli ve en çevre dostu ürünü sunmak için çalışıyoruz. Bu nedenle çocuk oyuncakları için Avrupa Güvenlik Normu EN71-3 ile ödüllendirildi.
 • Magnet Paint en kritik ortamlarda uygulanabilir: hastaneler, okullar, günlük bakım vb.
 • Taşımacılıkta ADR gerektirmez. (Tehlikeli maddeler için özel Avrupa yönetmelikleri)
 • Magnet Paint VOC (uçucu organik bileşik) içermez.

Manyetizma

 • Her şeyden önce: Magnet Paint manyetik değildir, Ferro manyetiktir (Ferromanyetizma, normalde mıknatıslık özelliği göstermeyen malzemelerin nasıl mıknatıslandırıldığıyla ilgilenir. Ferromanyetik maddeler, bağıl manyetik geçirgenlikleri 1’den çok büyük olan maddelerdir. Sadece demir, nikel ve kobalt oda sıcaklığında ferro manyetiktir.) Sıradan demir gibi. Bu, mıknatısların ona çekileceği anlamına gelir. Boya içinde yüksek dozda özel toz demir bulunur. Bu boya ağır yapar, bu da 2.62 yoğunluğa (2.62kg / litre) neden olur.

Kaplama Kalınlığı

 • Metre başına 0.5 litrelik Magnet Boyası’nı asla daha az kullanmayın veya manyetik kuvvet azalacaktır. Neodyum mıknatıslarını kullanırken ilave manyetik kuvvet Magnet Boyası katmanını kalınlaştırarak elde edilebilir. Bunun nedeni, diğer mıknatıslar yüzeyde kalırken neodyum boyanın derinliklerine girmesidir. Genellikle kalınlığı 0,7 mm, iki veya üç kat Magnet Boyası uygulayarak elde edilir. Ancak, Bu tamamen boyama şekline ve hangi boya araçlarını kullandığınıza bağlıdır. Bazıları, kalınlıklarını hemen hemen hiç uygulayamayacakları için kalın katlar uygularlar. Kalın bir yüzey uygulamak için uzun tüylü rulolar kullanabilirsiniz.

Evde Magnet Boyası

Poster, çizim ve fotoğrafları asmak için evin herhangi bir yerindeki ‘manyetik’ duvarları kullanın. Magnet Boyası son katına başka bir renk boya da uygulayıp şık bir tasarım yapabilirsiniz.

İşte Magnet Boyası

Sunum, planlama ve genel bakış için ideal. Mimar, tasarımcı, yayıncı veya diğer profesyonel çevrede duvarı harekete geçirin ve projelerinizi gösterin veya organize edin veya 3B nesneleri asın.

Okulda Magnet Boyası

Magnet Boyası okullar için mükemmel… Eşyaları asmak için daha fazla alana mı ihtiyacınız var? İstersen her duvarı kullan ya da kağıtları asmak ve aynı yüzeyde çizmek için Kara Tahta Boyası veya Beyaz Tahta Boyası ile birleştirin yazın silin. Görevleri, çizimleri, resim taslaklarını doğrudan mıknatıslarla duvara asın. Artık tehlikeli iğnelere ya da yapışkan bantlara zarar vermeye gerek yok.