profesyonel beyaz tahta boyası nasıl uygulanır

Profesyonel Beyaz Tahta Boyası Nasıl Uygulanır?

 1. 250 ml Profesyonel Beyaz Tahta Boyası 3 metrekare alan boyar. (Uygulama yapacağınız alanı ölçünüz.)
 2. 500 ml Profesyonel Beyaz Tahta Boyası 6 metrekare alan boyar. (Uygulama yapacağınız alanı ölçünüz.)
 3. Profesyonel Beyaz Tahta Boyası +10 °C’den düşük sıcaklıklarda ve %80’den daha fazla nem bulunan ortamlarda uygulanmamalıdır.
 4. Uygulanacak yüzey mutlaka pürüzsüz olmalıdır.
 5. Profesyonel Beyaz Tahta Boyası’nı uygulamadan önce. Eğer boyanacak yüzey duvar ise, boyanacak yüzey Beyaz Tahta Boyası için hazırlanmalıdır: Duvarda delik, çatlak, boya kalkması vb. herhangi bir bozukluk varsa uygun araç gereçler ile giderilmelidir. Profesyonel Beyaz Tahta Boyası uygulanacak yüzey mutlaka öncesinde “Silikonlu iç cephe boyası ile boyalı olmalıdır.”
 6. Eğer yüzey boyalı değilse veya çok uzun zaman önce boyandıysa duvar tekrardan boyanmalıdır.
 7. Eski boyanın olduğu yer hafifçe ince bir zımpara ile zımparalanmalıdır.
 8. Üstüne beyaz veya açık renk dilediğiniz bir silikonlu iç cephe boyası uygulanmalıdır. Geçiş astarı uygulandıktan sonra mutlaka tam kuruyana kadar beklenmelidir, kuruma birkaç gün sürebilir. Kuruma süresi çok önemlidir. Tam kuruma şart. Havalar serin olduğundan dolayı kuruması zaman alabilir. Kuruma sürelerine dikkat edilmez ise sonradan uygulanan Profesyonel Beyaz Tahta Boyası ürünümüz yüzeyinde kabarcıklar oluşabilir ve boyamız tam yapışamaz ve ileride soyulma şeklinde kalkmalar olabilir.
 9. Eğer boyanacak yüzey yeni boyanmış veya tadilatlı ise (delik, çatlak boya kalkması vb. durumlar yok ise) Profesyonel Beyaz Tahta Boyası uygulamadan önce duvarın tekrardan boyanmasına gerek yoktur. Astar boya yeterli olacaktır.
 10. Yüzeyi mümkün olduğunca pürüzsüz hale getirin. Zımparalayın. Hafif nemli bir bez ile temizleyin yüzeyi kurulayın ve astar boya uygulayın. Astarın kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra tekrar hafif ince bir şekilde zımparalayın.
 11. Sıra geldi Profesyonel Beyaz Tahta Boyası uygulamasına. Mutlaka uygulama videosunu izleyin. Eğer size ulaşmamış ise mutlaka web sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp isteyin. Boyayı iyice karıştırın. Tahminen 5 dakika boyunca. Karıştırdıktan sonra yüzeydeki kabarcıkların kaybolması için biraz bekleyin. Profesyonel Beyaz Tahta Boyası’na su eklemeyin asla!
 12. Profesyonel Beyaz Tahtası uygulamak için mutlaka kısa tüylü kadife rulo kullanılmalıdır. Yüzeyin tamamen gözeneksiz olup olmadığını sık sık kontrol edin.
 13. Uygulama bittikten sonra üzerine yazmak için 24 saat bekleyin. 24 saat sonra kurur. 1 gün sonra yazılabilir silinebilir hale gelir. (Toplamda 2 gün. Hava şartlarına göre kuruma süreleri değişebilir.)

NOT: UYGULAMA ÖNCESİNDE AKLINIZA TAKILAN VEYA SORMAK İSTEDİĞİNİZ HERHANGİ BİR KONU OLURSA WEB SİTEMİZDEKİ İLETİŞİM NUMARAMIZDAN BİZİ MUTLAKA ARAYIN!

Not: Uygulama öncesinde yüzeyin pürüzsüz olmasına dikkat ediniz. duvarda onarılması gereken yerleri mutlaka uygun araç gereçlerle onarın.

Not: Bazı marka marker kalemlerin içerisindeki bulunan kimyasallarından dolayı yazıların silinmesi zorlaşıyor bu yüzden kullanılabilecek kalemler için bize danışınız.

Profesyonel Beyaz Tahta Boyası nasıl uygulanır youtube videomuzu izlemek için tıklayınız.

Sipariş vermek için tıklayınız.