Profesyonel Beyaz Tahta Boyası 1,0 L Şeffaf

 

Sketch Paint Pro, MagPaint’in yeni ve eşsiz beyaz tahta boyasıdır. Bu yenilikçi ve eşsiz bileşim, yüzeyleri süper pürüzsüz, kolayca temizlenebilen ve her defasında optimum performans elde edilebilen beyaz tahtalara çevirir.

Not: Bazı marka marker kalemlerin içerisindeki bulunan kimyasallarından dolayı yazıların silinmesi zorlaşıyor bu yüzden kullanılabilecek kalemler için bize danışınız.

Kategori: Stok Kodu: PSP1000EN Etiket:

Açıklama

Mag Paint'ten Sketch Paint Pro

Profesyoneller için beyaz tahta boyası!

Sketch Paint Pro;

Hollanda menşeili Mag Paint firmasının ürettiği, sürüldüğü yüzeyi marker kalemler ile yazılıp silinebilir hale getiren profesyonel beyaz tahta boyasıdır.

0,25 L, 0,5 L ve 1,0 L olarak satılmaktadır. Sadece transparan parlak rengi mevcuttur. Duvarınızın rengini değiştirmeden kullanabilirsiniz. 0,25 L beyaz tahta boyası 3,5 m² , 1,0 L 14 m² alan boyamaktadır. Çocuk sağlığına, çevre ve Avrupa normlarına uygun olarak Hollanda da üretilmektedir.

Sketch Paint ve Sketch Paint Pro arasındaki fark;

Sketch Paint Pro tek kompenetlidir, 24 saat sonra kullanıma hazırdır. Daha çok performans isteyen sürekli yazılan ofisler ve okullarda kullanıma daha uygundur. Boyama işlemi bittikten sonra kalan boyanın kapağı sıkıca kapatılarak sonraki kullanıma kadar bekleyebilir.

Beyaz tahta boyası günümüzde yeniden moda haline gelmiştir. İç mekanlarınızda değişiklik yapmak, sıkıcı duvarlarınıza renk katmak, çocuklarınıza hayal güçlerinde yardımcı olmak isterseniz Mag Paint’in beyaz tahta boyası tam size göre.

Beyaz tahta boyasının normal tahtalardan avantajı; sınırları olmamasıdır. Tüm duvarı kullanabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kısıtlayan küçük ve yer kaplayan beyaz tahtalarının yerine tüm duvar yüzeyini kullanabilirsiniz. Sadece duvar yüzeylerde değil, işlenmemiş ahşap yüzeylerde de beyaz tahta boyasını kullanabilirsiniz. İş yerinizde aklınıza geleni masaya yazmak isterseniz bu boya tam size göre.

Çivi ve bant izlerine son!

Dilerseniz diğer bir ürün olan mıknatıslı boyamızın ve mıknatıslı alçımızın altına uygulayarak duvarınıza hem mıknatıs yapıştırabilir hem de marker kalemler ile yazıp silebilirsiniz. Büyük bir mıknatıslı yazı tahtanız olur. Resimlerinizi sergileyip altlarına küçük notlar alarak misafirlerinize gösterebilirsiniz ya da faturalarınızı asıp son ödeme tarihlerini yanına not düşebilir veya sevdiklerinize onları ne kadar çok sevdiğinizin notlarını bırakabilirsiniz.

Beyaz tahta boyasını sadece evde değil; ofis, okul, alışveriş merkezleri, mağaza, kafe dilediğiniz her yerde kullabilirsiniz. Uygulama yaptıktan 24 saat sonra dokunma kuruluğuna gelir ve kuruduktan sonra hemen yazıp silebilirsiniz.

Mag Paint’in beyaz tahta boyasının piyasadaki diğer beyaz tahta boyalarından avantajı kaplama alanı büyüklüğü, tek kompenentli veuzun ömürlü olmasıdır. Piyasada tek kompenetli muadili yoktur. Diğer beyaz tahtalarının tümü çift kompenentlidir. Uygulama talimatlarına harfiyen uyulduğu taktirde uzun yıllar yenilemeden kullanabilirsiniz

Not: Boya iç cephe boyasıdır. Dış mekanlarda kullanılmaz.

Not: Bazı marka marker kalemlerin içerisindeki bulunan kimyasallarından dolayı yazıların silinmesi zorlaşıyor bu yüzden kullanılabilecek kalemler için bize danışınız.

Sketch Paint Pro Nasıl Uygulanır?

Ek bilgi

Ağırlık

1.08 kg/L.

Kaplama Alanı

12 – 14 m²

Kaplama Kalınlığı

Tek Kat

Kat Arası Bekleme Süresi

20°C' de 12 Saat

Kullanılabilir Yüzey

Duvar, İşlenmemiş Ahşap

Kullanıma Hazır Hale Gelme

20°C' de 24 Saat

Kuruma Dokunma Süresi

20°C' de 12 Saat

Miktar

1,0 L

Parlaklık

Parlak

Raf Ömrü

Doğru depolama koşullarında en az 12 ay.

Renk

Transparan, renk bozulmadan görünüm iyileştirme.

Spreyleme

Evet

Tabaka Kalınlığı

Yaklaşık. 65 mu, bir katman.

Teorik Tüketim

Alt tabaka ve uygulama yöntemine bağlı olarak yaklaşık 12-14 m2 / L.

Uygulama Süresi

1 Saat

Viskozite

Kullanıma hazır. Gerekirse, terebentinle % 3'e kadar seyreltin.

Voc

Bu ürün için AB sınır değeri (2004/42 / EC, Kat. GWB, 2010): 500 g / L. Bu ürün maksimum 60 g / L VOC içerir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.