Profesyonel Beyaz Tahta Boyası 500 ml

2.123,20

Profesyonel Beyaz Tahta Boyası 500 ml

MagPaint’in yeni ve eşsiz Profesyonel Beyaz Tahta boyasıdır. Bu yenilikçi ve eşsiz bileşim, yüzeyleri süper pürüzsüz, kolayca temizlenebilen ve her defasında optimum performans elde edilebilen beyaz tahtalara çevirir.

  • 250 ml ile 3 m² alan boyamaktadır.
  • 500 ml ile 6 m² alan boyamaktadır.

Not: Bazı marka marker kalemlerin içerisindeki bulunan kimyasallarından dolayı yazıların silinmesi zorlaşıyor bu yüzden kullanılabilecek kalemler için bize danışınız.

19 adet stokta

Açıklama

PROFESYONEL BEYAZ TAHTA BOYASI 500 ML

Profesyonel Beyaz Tahta Boyası

Hollanda menşeili MagPaint firmasının ürettiği, sürüldüğü yüzeyi marker kalemler ile yazılıp silinebilir hale getiren Profesyonel Beyaz Tahta Boyasıdır.

 

250 ml ve 500 ml olarak satılmaktadır. Sadece transparan parlak rengi mevcuttur. Duvarınızın rengini değiştirmeden kullanabilirsiniz. 0,25 L beyaz tahta boyası 3 m², 0.5 L 6 m² alan boyamaktadır. Çocuk sağlığına, çevre ve Avrupa normlarına uygun olarak Hollanda da üretilmektedir.

 

Profesyonel Beyaz Tahta Boyası ve Beyaz Tahta Boyası Arasındaki Fark;

  • Tek kompenetlidir,
  • 24 saat sonra kullanıma hazırdır.
  • Daha çok performans isteyen sürekli yazılan ofisler ve okullarda kullanıma daha uygundur.
  • Boyama işlemi bittikten sonra kalan boyanın kapağı sıkıca kapatılarak sonraki kullanıma kadar bekleyebilir.

 

Beyaz tahta boyası günümüzde yeniden moda haline gelmiştir. İç mekanlarınızda değişiklik yapmak, sıkıcı duvarlarınıza renk katmak, çocuklarınıza hayal güçlerinde yardımcı olmak isterseniz MagPaint’in beyaz tahta boyası tam size göre.

 

Normal tahtalardan avantajı; sınırları olmamasıdır. Tüm duvarı kullanabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kısıtlayan küçük ve yer kaplayan beyaz tahtalarının yerine tüm duvar yüzeyini kullanabilirsiniz. Sadece duvar yüzeylerde değil, işlenmemiş ahşap yüzeylerde de beyaz tahta boyasını kullanabilirsiniz. İş yerinizde aklınıza geleni masaya yazmak isterseniz bu boya tam size göre.

 

Çivi ve bant izlerine son!

Dilerseniz diğer bir ürün olan mıknatıslı boyamızın ve mıknatıslı alçımızın altına uygulayarak duvarınıza hem mıknatıs yapıştırabilir hem de marker kalemler ile yazıp silebilirsiniz. Büyük bir mıknatıslı yazı tahtanız olur. Resimlerinizi sergileyip altlarına küçük notlar alarak misafirlerinize gösterebilirsiniz ya da faturalarınızı asıp son ödeme tarihlerini yanına not düşebilir veya sevdiklerinize onları ne kadar çok sevdiğinizin notlarını bırakabilirsiniz.

 

Akıllı Duvar Profesyonel Beyaz Tahta Boyası’nı sadece evde değil; ofis, okul, alışveriş merkezleri, mağaza, kafe dilediğiniz her yerde kullabilirsiniz. Uygulama yaptıktan 24 saat sonra dokunma kuruluğuna gelir ve kuruduktan sonra hemen yazıp silebilirsiniz.

 

MagPaint’in Profesyonel Beyaz Tahta Boyası’nın piyasadaki diğer beyaz tahta boyalarından avantajı kaplama alanı büyüklüğü, tek kompenentli ve uzun ömürlü olmasıdır. Piyasada tek kompenetli muadili yoktur. Diğer beyaz tahtalarının tümü çift kompenentlidir. Uygulama talimatlarına harfiyen uyulduğu taktirde uzun yıllar yenilemeden kullanabilirsiniz

 

Not: Boya iç cephe boyasıdır. Dış mekanlarda kullanılmaz.

 

Not: Bazı marka marker kalemlerin içerisindeki bulunan kimyasallarından dolayı yazıların silinmesi zorlaşıyor bu yüzden kullanılabilecek kalemler için bize danışınız.

Uygulama talimatını izlemek için tıklayınız.

Ek bilgi

Kaplama Alanı

6 m²

Kaplama Kalınlığı

Tek Kat

Kullanılabilir Yüzey

Ham mdf, Duvar, İşlenmemiş Ahşap

Kullanıma Hazır Hale Gelme

20°C' de 24 Saat

Miktar

500 ml

Parlaklık

Parlak

Renk

Şeffaf Parlak, Transparan, renk bozulmadan görünüm iyileştirme.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.