Magnet Boya 1,0 L

 348,10

Magnet Boya;

Sürüldüğü yüzeyi magnet yapıştırılabilir hale getiren boyadır. Magnet Boya her türlü iç mekan için yenilikçi bir ürünüdür.  Zaman çizelgesinden oyun tahtalarına ya da zeka oyunlarına. Artık yapışkan bantlara ve mantar iğnelerine ihtiyacınız kalmadı. Magnet Boya uygulamalarının sonu yok. Uygun bir duvarınız yok mu? Neden kapı ve dolapları kullanmıyorsunuz?

  • 1.0 L Magnet Paint ile 2 m² alan boyanmaktadır.

Stokta yok

Açıklama

Mag Paint'ten Magnet Paint

Duvarlarınızı manyetizma ile sihirli hale getirin!

Magnet Paint;

Hollanda menşeili Mag Paint firmasının ürettiği, sürüldüğü yüzeyi mıknatıs yapıştırabilir hale getiren mıknatıslı boyasıdır.

0,5 L , 1,0 L , 2,5 L olarak satılmaktadır. Rengi koyu gridir. Üzerine farklı bir renk boya, duvar kağıdı veya diğer ürünlerimiz olan kara tahta ve beyaz tahta boyasından uygulayabilirsiniz. 0,5 L 1 m² , 1,0 L 2 m² , 2,5 L 5 m² alan boyamaktadır.

Artık yapışkan bant izlerine ve mantar panolara ihtiyaç yok. Mıknatıslı boya ile tüm duvarı pano olarak kullanabilirsiniz. Dilediğiniz her şeyi mıknatıs yardımı ile duvara asabilirsiniz. Hem dekoratif hem de eğlenceli.

Mıknatıslı boya ve mıknatıslı alçı arasındaki fark; uygulama şekli, kaplama alanı ve mıknatıslı alçı daha güçlü yapıştırma yüzeyi oluşturur. Profesyonel kullanımlar için Magnet alçı kullanılmalıdır.

Mag Paint’in sonsuz imkanlarını okulda, işte, evde veya alışveriş merkezlerinde keşfedin. Sadece yüzeylere uygulayın, kullandığınız yüzeyleri yeni amaçlar için kullanmaktan çekinmeyin. Herkes Mag Paint’le yaratıcılığını gösterebilir.

EVDE

Tüm aile için oyun duvarı, kullanışlı bir zaman çizelgesi, alışveriş listesi ve posterler için Magpaint kullanabilirsiniz. Tiyatro biletlerinizi, çizimlerinizi, fotoğraflarınızı asın. Duvarın üzerine manyetik ağaçlar, hayvanlar, kaleler çizin. Magnet Paint ile her şeyi yapabilirsiniz.

İŞTE

Yapmanız gereken bir sunum mu var? Projenizi anlayabildiniz mi? Magnet Paint ile zaman çizelgenizi duvarınıza asın. Çekici değil mi! İşlerinizi düzene sokun, her şey gözünüzün önünde olsun. İşinizden herkesin haberdar olmasını sağlayın. Yalnız bu da değil 3 boyutlu eşyalarınızı bile Magnet Paint ile duvarınıza asabilirsiniz.

OKULDA

Can yakan mantar iğneleri artık yok. Bütün dosyalar, kağıtlar, çizimler, boyamalar, takvim ve zaman çizelgelerinizi artık kolayca duvara asabilirsiniz. Nasıl mı? Tabi ki Magnet Boya ile Çok rahat değil mi! Duvarınızın her bir yerini kullanabilirsiniz. Harika, bir duvarı kendi kendinize el becerileriniz ve resimlerinizle doldurmaktan daha eğlenceli ne olabilir.

NEDEN MAGNET PAINT?

  • Uluslararası çevre standartları ve AB direktiflerini karşılayan, güvenli ve çevre dostu bir boyadır.
  • Kolay uygulanabilir.
  • Sürüldüğü her yüzeyi manyetik yapma özelliği vardır; ahşap üzerine de uygulanabilir.
  • Üstüne herhangi bir renkte boya uygulanabilir.
  • Magpaint’in diğer ürünleri olan Sketch Paint (beyaz tahta boyası) ve Blackboard Paint (kara tahta boyası) altına da uygulanabilir.

Magnet Paint Nasıl Uygulanır?

Ek bilgi

Ağırlık

-, 2.3, 2.5, kg/L.

Parlaklık

Mat

Kaplama Kalınlığı

3, Kat

Kat Arası Bekleme Süresi

20°C', 4, de, Saat

Kullanılabilir Yüzey

Ahşap, İşlenmemiş, Duvar

Kullanıma Hazır Hale Gelme

20°C', 24, de, Saat

Kuruma Dokunma Süresi

12, 20°C', de, Saat

Miktar

0, 1, L

Kaplama Alanı

2, m²

Renk

(±, 7015), Gri, Koyu, RAL

Raf Ömrü

24, ay., az, depolama, Doğru, en, koşullarında

Spreyleme

Hayır

Tabaka Kalınlığı

(bir, (üç, 250, 83, katman), katman)., mu., Yaklaşık.

Teorik Tüketim

(bir, (üç, /, 2, 6, Alt, bağlı, katman), katman)., L, m2, olarak, tabaka, uygulama, ve, yaklaşık, yöntemine

Uygulama Süresi

20°C', 4, de, Saat, yaklaşık

Viskozite

5, berrak, gerekirse%, hazır, ile, Kullanıma, seyreltin., su

Voc

(2004/42, /, 0, 2010):, 30, AB, aWB, Bu, cat, değeri, EC, g, için, için:, L., MagnetPaint, sınır, ürün

Yapışma Süresi

12, 20°C', de, Saat

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.