Kara Tahta Boyası 0,5 L Pembe

442,50

KARA TAHTA BOYASI

Herhangi bir pürüzsüz yüzeyi tebeşir tahtasına çevirebilirsiniz.

  • 0.5 L Blackboard Paint ile 5 m² alan boyanmaktadır.

Duvarlarınızı, kapılarınızı, dolaplarınızı BLACKBOARD PAINT ile boyayarak onları yeni bir yaratıcılıkla kullanabilirsiniz.

Tebeşir tahtaları sadece nostalji için değildir, günümüzde yeniden moda haline gelmiştir. Bundan dolayı iç mekan yüzeylerinizde değişiklik yapmak isterseniz BLACKBOARD PAINT tam sizler için!

5 adet stokta

Kategori: Stok Kodu: BB050PKEN Etiket:

Açıklama

Mag Paint'ten Kara Tahta Boyası

Nostaljik bir dokunuş ile boyama!

Pembe Blackboard Paint; Hollanda menşeili Mag Paint firmasının ürettiği, sürüldüğü yüzeyi tebeşir ile yazılıp silinebilir hale getiren su bazlı boyasıdır.

Siyah, kırmızı, gri, koyu yeşil, limon yeşili ve pembe renkleri mevcuttur. Boya su bazlıdır. Çocuk sağlığına, çevre ve Avrupa normalarına uygun olarak Hollanda da üretilmektedir.

Kara tahta günümüzde yeniden moda haline gelmiştir. İç mekanlarınızda değişiklik yapmak, sıkıcı duvarlarınıza renk katmak, çocuklarınıza hayal güçlerinde yardımcı olmak isterseniz Mag Paint’in BLACKBOARD PAINT tam size göre.

BLACKBOARD PAINT normal tahtalardan avantajı; sınırları olmamasıdır. Tüm duvarı kullanabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kısıtlayan küçük ve yer kaplayan tebeşir tahtalarının yerine tüm duvar yüzeyini kullanabilirsiniz. Sadece duvar yüzeylerde değil, işlenmemiş ahşap yüzeylerde de kara tahta boyasını kullanabilirsiniz.

Dilerseniz diğer bir ürün olan mıknatıslı boyamızın veya mıknatıslı alçımızın altına uygulayarak duvarınıza hem mıknatıs yapıştırabilir hem de tebeşir ile yazıp silebilirsiniz. Büyük bir mıknatıslı yazı tahtanız olur. Resimlerinizi sergileyip altlarına küçük notlar alarak misafirlerinize gösterebilirsiniz ya da faturalarınızı asıp son ödeme tarihlerini yanına not düşebilir veya sevdiklerinize onları ne kadar çok sevdiğinizin notlarını bırakabilirsiniz.

Kara tahta boyasını sadece evde değil; ofis, okul, alışveriş merkezleri, mağaza, kafe dilediğiniz her yerde kullabilirsiniz. Kokusuzdur ve çabuk kurur. Uygulama yaptıktan 24 saat sonra dokunma kuruluğuna gelir ve 3 gün sonra da yazıp silebilirsiniz.

Mag Paint’in kara tahta boyasının piyasadaki diğer kara tahta boyalarından avantajı kaplama alanı büyüklüğü, su bazlı ve uzun ömürlü olmasıdır. Uygulama talimatlarına harfiyen uyulduğu taktirde uzun yıllar yenilemeden kullanabilirsiniz

Not: Boya iç cephe boyasıdır. Dış mekanlarda kullanılmaz.

Kara Tahta Boyası Nasıl Uygulanır?

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.