Beyaz Tahta Boyası 1000 ml Set Beyaz Mat

761,04

BEYAZ TAHTA BOYASI

Sürüldüğü yüzeyi marker kalemler ile yazılabilir silinebilir hale getirir. Uygulaması Kolay ve zevklidir. Beyaz Tahta Boya’mız ile kendi yazı tahtanızı kendiniz yapabilirsiniz.

 • 0,5 L’ si 3 m² alan boyamaktadır.
 • 1,0 L’si 6 m² alan boyamaktadır.

Kutu içeriği:

 • Beyaz Tahta Boyası – 1 adet
 • Profesyonel Moher Rulo Set 10 cm – 1 adet
 • Marker kalem – 1 adet (siyah,kırmızı veya mavi renklerinden 1 adet)
 • Temizleme spreyi 125 ml – 1 adet (her seferinde kullanmaya gerek yoktur.)

Kendi yazı tahtanızı yapmak için ihtiyacınız olan her şey bu setimizde sizleri bekliyor! 

Uygulama öncesinde mutlaka uygulama talimatlarına uyunuz.

Stokta yok

Açıklama

beyaz tahta boyası

BEYAZ TAHTA BOYASI MAGPAINT‘TEN

SKETCH PAINT, hayal gücünüzün ortaya çıkmasını sağlar. Evde, oyun parklarında, alışveriş merkezinde, okulda, ofiste ve toplu alanlarda kullanabilirsiniz. kendi fikirlerinizi ortaya çıkarın!

SKETCH PAINT KOLAY VE ZEVKLİDİR

SKETCH PAINT herhangi bir pürüzsüz yüzeyi tahta kalemleriyle yazılıp, silinebilir hale çevirebilir. Taş yüzey, metal, ahşap ya da sert plastik üzerinde beyaz tahta yaratmak mı? Hiç sorun değil. SKETCH PAINT ayrıca duvarlar, kapılar ve masalar için de uygundur.

EVDE

Sevdiğiniz şeyleri istediğiniz her yere yazıp, çizebildiğinizi düşünün. Beyaz Tahta Boyası ile bu mümkün.

Sıkıcı duvarları büyüleyici bir şekilde yazı tahtasına çevirin. Çocuk odalarında yaratıcı olun veya eski bir masaya bir parça boya ile hayat verin. Kullanışlı olmasının yanı sıra oldukça eğlenceli.

beyaz tahta boyası

İŞTE

Zihninizi özgür bırakın… tabiki işinizle ilgili. O eski moda yazı tahtalarınızdan kurtulun. Bütün duvarı kullanabilir ve herkese bu eğlenceye katılması için izin verebilirsiniz.

Ayrıca iş performansınızı da arttırabilir. Nasıl mı? Beyaz Tahta Boyası üzerine Magnet Boya olan ürünümüz üzerine de uygulayarak daha etkili bir genel bakış, planlama, yaratıcılık ve katılım sağlayabilirsiniz.

beyaz tahta boyası ofis

OKULDA

Herkesin bildiği gibi çocuklar çizmeyi ve yazmayı çok sever ancak genelde duvar üzerine yazmaktan daha da hoşlanırlar. Beyaz Tahta Boyamız ile birlikte çocuklara hecelemeyi, iş birliğini ve yaratıcı olmayı sunabilirsiniz.

Beyaz Tahta Boyasının alt katmanına Magnet Boya uygulayarak hem bir beyaz tahta hem de çocukların manyetik oyuncaklarla oynayabildiği bir yüzey oluşturabilirsiniz.

beyaz tahta boyası okul

NEDEN SKETCH PAINT?

 • İnsan sağlığına ve çevreye zararsızdır. Herhangi bir solvent içermez ve kokusuzdur.
 • Her türlü ortama kolay ve güvenli bir şekilde uygulanabilen(profesyonel) su bazlı boyadır.
 • Boya kuruduktan sonra, yazı yazmanın yanı sıra kolayca yıkanabilir.
 • Herhangi bir yüzeyi kolayca yazı tahtasına dönüştürebilirsiniz.
 • Dört farklı versiyonu mevcuttur; Beyaz, transparan, mat beyaz, mat transparan.
 • MagPaint’in Magnet Boya boyasının üzerine kolayca uygulanabilir.
 • Sıkı Avrupa yasalarına uygun olarak sertifikalıdır.

Beyaz Tahta Boyası ile Kendinize Takvim Yapın

MagPaint’in Sketch Paint’i ile aileniz, arkadaşlarınız, oda arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla bir ‘takvim’ boyayarak, duvarınızdaki yeni bir başyapıtın yanı sıra birbirinizin günlük yaşamlarına da fikir verir.

Ve… birbirinize küçük bir not veya mesaj bırakarak sevdiklerinizden biraz yardım alarak iyi niyetlerinizi sürdürmek ne kadar motive edicidir?

Örneğin, mutfağınızda Sketch Paint ile bir duvar boyayarak; duvarınızı büyük bir paylaşılan takvime dönüştürürsünüz. Bir daha asla kayıp planlayıcınızı aramak zorunda kalmazsınız! Artık kişiselleştirilmiş planlayıcınız kendi duvarınızda geniş ve net.

Ve iyi niyetlerinizden biri tam olarak ortaya çıkmadıysa, en azından oda arkadaşlarınızdan biri veya meslektaşlarınızdan biri fark etmeden hızlı bir şekilde silebilirsiniz.

beyaz tahta boyası takvim

SKETCH PAINT İLE İÇİNİZDEKİ SANATÇIYI KEŞFEDİN

Güle güle geleneksel beyaz tahta! SketchPaint ile, silinebilen yüzeyiniz şimdi evinizdeki duvarlara şık bir şekilde entegre edilmiştir. Kendi sanatınızı yaratın, en sevdiğiniz cümleleri yazın ya da çocuklarınızın içlerindeki sanatçıları bulmalarına izin verin.

EĞLENCEYİ İKİ KATINA ÇIKARIN!

Sketch Paint, MagPaint tarafından Magnet Boya ile birleştirmek için önerilir. Aynı yüzeyleri mıknatıslarla kullanın ve evde gerçek bir manyetik tahtaya sahip olun.

DAHA FAZLA İLHAM

İlham alın ve boyamızın sunduğu sınırsız olasılıkları görün! Sketch Paint yaratıcılığınıza sınırsız bir özgürlük verir! Evde ya da işyerinde istediğiniz yere yazın, çizin ve paylaşın.

sketch paint

Beyaz Tahta Boyası Nasıl Uygulanır?

 • Yüzeyin pürüzsüz olduğundan emin olun. En küçük pürüzlü bir yüzey bile çizmeyi ve temizlemeyi zorlaştıracaktır. Sketch Paint’i uygulamadan önce hafif bir zımparalama yapmaktan çekinmeyin. Boyanacak olan yüzeyin temiz olmasının yanı sıra boya içine toz veya yabancı objelerin girmesini önleyin.
 • Küçük ve büyük tenekeleri ayırın. Küçük tenekeyi büyük teneke içine boşaltıp iyice karıştırın. Boya içindeki baloncukların
  kaybolması için 5 dakika kadar bekleyin. Boyayı uygulamaya başladıktan sonra bir saat içinde bitirin. Maskeleme bantlarını çıkarmadan önce kenarlarına falçatayla küçük birer çizik atın. En iyi sonuçlar için, boya uygulaması yaparken kısa saplı rulo kullanın.

Ek bilgi

Kaplama Alanı

6 m²

Miktar

0,5 L

Renk

Beyaz Mat

Kullanılabilir Yüzey

Ham mdf, Duvar, İşlenmemiş Ahşap

Kullanıma Hazır Hale Gelme

20°C' de 5 gün

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.