Beyaz Tahta Boyası 1,0 L Şeffaf Mat

885,00

BEYAZ TAHTA BOYASI

Herhangi bir pürüzsüz yüzeyi tahta kalemleriyle boyanabilir hale çevirebilir.

Duvar ve ahşap yüzeylerde beyaz tahta yaratmak mı? Hiç sorun değil. SKETCH PAINT kapılar ve masalar için de uygundur.

SKETCH PAINT hayal gücünüzün ortaya çıkmasını sağlar. Evde, oyun parklarında, ofiste, alışveriş merkezlerinde, okulda ve toplu alanlarda kullanabilirsiniz. Kendi fikirlerinizi ortaya çıkarın.

Not: Bazı marka marker kalemlerin içerisindeki bulunan kimyasallarından dolayı yazıların silinmesi zorlaşıyor bu yüzden kullanılabilecek kalemler için bize danışınız.

Stokta yok

Açıklama

Mag Paint'ten Sketch Paint

Kendi yazı tahtanızı kendiniz yapın!

Sketch Paint; Hollanda menşeili Mag Paint firmasının ürettiği, sürüldüğü yüzeyi marker kalemler ile yazılıp silinebilir hale getiren beyaz tahta boyasıdır.

0,5 L ve 1,0 L olarak satılmaktadır. Beyaz parlak, beyaz mat, transparan mat, transparan parlak renkleri mevcuttur. Transparan olanları duvarınızın rengini değiştirmeden kullanabilirsiniz. Beyaz mat olan boyayı da projeksiyon ekranı olarak kullanabilirsiniz. 0,5 L beyaz tahta boyası  3 m² , 1,0 L 6 m² alan boyamaktadır. Çocuk sağlığına, çevre ve Avrupa normlarına uygun olarak Hollanda da üretilmektedir.

Sketch Paint ve Sketch Paint Pro arasındaki fark;

Sketch Paint Pro tek kompenetlidir, 24 saat sonra kullanıma hazırdır. Daha çok performans isteyen sürekli yazılan ofisler ve okullarda kullanıma daha uygundur. Boyama işlemi bittikten sonra kalan boyanın kapağı sıkıca kapatılarak sonraki kullanıma kadar bekleyebilir. Sketch paint çok yoğun olmayan alanlarda tavsiye edilir.

Beyaz tahta boyası günümüzde yeniden moda haline gelmiştir. İç mekanlarınızda değişiklik yapmak, sıkıcı duvarlarınıza renk katmak, çocuklarınıza hayal güçlerinde yardımcı olmak isterseniz Mag Paint’in beyaz tahta boyası tam size göre.

Beyaz tahta boyasının normal tahtalardan avantajı; sınırları olmamasıdır. Tüm duvarı kullanabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kısıtlayan küçük ve yer kaplayan beyaz tahtalarının yerine tüm duvar yüzeyini kullanabilirsiniz. Sadece duvar yüzeylerde değil, işlenmemiş ahşap yüzeylerde de beyaz tahta boyasını kullanabilirsiniz. İş yerinizde aklınıza geleni masaya yazmak isterseniz bu boya tam size göre.

Dilerseniz diğer bir ürün olan mıknatıslı boyamızın altına uygulayarak duvarınıza hem mıknatıs yapıştırabilir hem de marker kalemler ile yazıp silebilirsiniz. Büyük bir mıknatıslı yazı tahtanız olur. Resimlerinizi sergileyip altlarına küçük notlar alarak misafirlerinize gösterebilirsiniz ya da faturalarınızı asıp son ödeme tarihlerini yanına not düşebilir veya sevdiklerinize onları ne kadar çok sevdiğinizin notlarını bırakabilirsiniz.

Beyaz tahta boyasını sadece evde değil; ofis, okul, alışveriş merkezleri, mağaza, kafe dilediğiniz her yerde kullabilirsiniz. Kutu açıldıktan sonra uygulama 1 saat içerisinde bitirilmelidir, yoksa boya özelliğini kaybediyor. Uygulama yaptıktan 24 saat sonra dokunma kuruluğuna gelir ve 5 gün sonra yazıp silebilirsiniz.

Mag Paint’in beyaz tahta boyasının piyasadaki diğer beyaz tahta boyalarından avantajı kaplama alanı büyüklüğü veuzun ömürlü olmasıdır. Uygulama talimatlarına harfiyen uyulduğu taktirde uzun yıllar yenilemeden kullanabilirsiniz

Not: Boya iç cephe boyasıdır. Dış mekanlarda kullanılmaz.

Not: Bazı marka marker kalemlerin içerisindeki bulunan kimyasallarından dolayı yazıların silinmesi zorlaşıyor bu yüzden kullanılabilecek kalemler için bize danışınız.

Sketch Paint Nasıl Uygulanır?

Ek bilgi

Ağırlık 1.4 kg
Ağırlık

1,05 kg / L, karışım ürün.

Kaplama Alanı

6 m²

Kaplama Kalınlığı

Tek Kat

Kat Arası Bekleme Süresi

20°C' de 12 Saat

Kullanılabilir Yüzey

Duvar, İşlenmemiş Ahşap

Kullanıma Hazır Hale Gelme

20°C' de 5 gün

Kuruma Dokunma Süresi

20°C' de 12 Saat

Miktar

1,0 L

Parlaklık

Mat

Raf Ömrü

Doğru depolama koşullarında 18 ay.

Renk

Transparan, renk bozulmadan görünüm iyileştirme.

Spreyleme

Hayır

Tabaka Kalınlığı

Yaklaşık. 50 mu, bir katman

Teorik Tüketim

Alt tabaka ve uygulama yöntemine bağlı olarak yaklaşık 6-8 m2 / L.

Uygulama Süresi

1 Saat

Viskozite

Kullanıma hazır, gerekiyorsa temiz su ile% 10'a kadar seyreltin.

Voc

Bu ürün için AB sınır değeri (2004/42 / EC, Kat. GWB, 2010): 140 g / L. Bu ürün 0 g / L içerir

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.