MIKNATISLI TAKVİM NASIL YAPILIR?
mag paint stili mıknatıslı takvim

Mag Paint Stili

Çocuğunuzun başyapıtı, fotoğrafın arkada olduğu günlerde veya özel notalarda duvarınıza asılması gereken birkaç şey var. 
İpuçları ve püf noktaları ile kendi manyetik takviminizi tasarlayabilir ya da büyük bir şey yaratmayı sevenlere, tam bir mıknatıs duvarına sahip olabilirsiniz!

Mag Paint‘in Mıknatıslı boyası bu manyetik takvimi kolayca oluşturmak için mükemmeldir. Boya küçük demir parçacıkları içerdiğinden, boya manyetik olur ve mıknatıslar duvara yapışabilir. 
Mıknatıslı Boya, en uygun mukavemet için en az üç katmana uygulanacak koyu gri renkli bir boyadır. Biraz boya kaldı mı? Ekstra manyetik güç için kullanın.

Dördüncü ve son / üst katman için istediğiniz herhangi bir rengi seçebilirsiniz. Örneğin; bunu MagPaint’in Kara Tahta Boyası ile birleştirin. Artık, el becerilerinizi manyetik bir duvarla birlikte pratik yapabilir ve gösterebilirsiniz!

Mıknatıs takvimi birkaç adımda yapılabilir:

  • Yüzeyin pürüzsüz, temiz, kuru ve tozsuz olduğundan emin olun;
  • Yüzünüzün dış hatlarını istenilen herhangi bir şekilde bantlayın. Bu takvimi yapmak isterseniz, iç kısımda maskeleme bandı ve iç kısımdaki bant çizgilerini kullanırsınız, böylece ‘kareler’ yaratabilirsiniz;
  • MagnetPaint’i mümkün olduğunca iyice karıştırın, böylece demir parçacıkları iyice karıştırılır;
  • Katmanı bir katmanla katlayın ve üç katman Mıknatıslı Boya uyguladığınızdan emin olun.
  • Bunu bitirmek için bir MagPaint Kara Tahta Boyası katmanı ile boyayabilirsiniz, şimdi kendi manyetik tahta takviminize sahipsiniz.
  • Boya kuruduktan ve memnun kaldıktan sonra, bandı kaldırabilir ve notlar veya mesajlarla yapıştırabilirsiniz!

Çalışma alanınıza restil veya ekstra bir dokunuş sağlamak için yaratıcı bir yoldur. Kolay, izlemek ve kullanmak için güzel yapmak! Keyfini çıkarın!