BLACKBOARDPAINT: YAZIYA DEVAM ET

Akıllı Duvar Kara Tahta Boyası

ile duvarlardan şarap bardaklarına; BlackboardPaint ile (ve çocuklarınız!) herhangi bir şeyi özel bir şeye çevirme gücüne sahipsiniz. Mutfağınızda, oturma odanızda, ev ofisinizde ve yatak odanızda hemen hemen her öğeyi dekore etmek, düzenlemek veya kişiselleştirmek için tahta boya kullanın. Ücretsiz tavsiye: Küçük olanlarına, herkesin yazması gereken duvarlara sahip olmadığını söylemeyi unutmayın…

Kara Tahta boyası, ahşap veya metalden yapılmış duvarlar ve okul panoları veya MagPaint MagnetPaint ile işlenmiş yüzeyler için su bazlı bir boyadır. Petrol esaslı tebeşir hariç tüm yaygın tebeşir türlerinin kullanılması üzerine yazılabilir. Tekrar kullanılabilir bir yazı yüzeyi ile, asla awesomeness yaratmadık. Kişiselleştirilmiş bir şarap kadehi ile arkadaşlarınıza hoş geldiniz, Tic Tac XXL oynayın ya da duvardaki yapılacaklar listesindeki görevleri düzenlemek için BlackBoardPaint’i kullanın. Kendi kreasyonlarınızla sıkıldınız mı? Sadece silin ve tekrar deneyin, bu kadar kolay.

HAZIR RENKLER

Muhtemelen, kara tahtalar söz konusu olduğunda koyu gri düşünürsünüz. Mantıklı, ama orada durmuyor. MagPaint‘in yazı tahtası boyası, kireçten siyaha ve pembe ile maviye kadar çeşitli hazır karışım renkleri ile gelir. Hayal gücünüzün vahşi koşmasına ve hayatınıza biraz renk katmasına izin verin!

DAHA FAZLA İLHAM

İlham alın ve boyamızın sunduğu sınırsız olanakları görün!

 Tüm ürün yelpazemiz için tıklayınız .

MagnetPaint, SketchPaint ve BlackboardPaint kullanarak eğlenceli DIY fikirleri ile size ilham vermeyi seviyoruz, web sitemize ve sosyal medyaya göz kulak olun!