KARA TAHTA BOYASI

Uygulandığı yüzeyi tebeşir ile yazılıp silinebilir yüzeye çeviren su bazlı, kokusuz ve zararsız özel bir boyadır. MagPaint Europe firması tarafından Hollanda’da çevre ve çocuk sağlığına uygun olarak üretilmektedir.

Kara tahtalar günümüzde yeniden moda haline gelmiştir. Evde, kafede, kullanılmayan sıkıcı duvarlarınızı yeniden canlandırın. Evinizin havasını tamamen değiştirecek nostaljik bir dokunuş. Büyükleri maziye, okul yıllarına döndürecek eğlenceli boya.

İç mekanlarınızda değişiklik yapmak için Kara Tahta Boyası tam size göre. Yer kaplayan, kötü görünen, yüksek maliyetli kara tahtalardan kurtulmanın tam zamanı. Tüm duvarı boyayıp tamamına yazabilirsiniz. Kara tahtaların ufak boyutları bile yüksek maliyetlidir. 0,5 L ile 5 m² alan kaplayabilirsiniz. Eski moda tahtalardan kurtulup evinize dekoratif bir dokunuşla tüm aileyi bu eğlenceye davet edin.

MagPaint Kara Tahta Boyası’nı piyasa da satılan diğer boyalar ile karıştırmayın. Diğer boyalardan ayıran en önemli özellik; insan sağlığına zararsızdır, kokusuzdur ve solvent içermez. Yüzey kaplama alanı yüksektir. Kolay uygulanıp hızlı kurur. Yoksa siz sadece siyah rengi mi olduğunu düşünüyorsunuz… 7 farklı rengi mevcuttur; Limon yeşili, gri, kırmızı, pembe, koyu yeşil, siyah, mavi. Yumuşak bir havlu veya silgi yardımıyla kolayca silinebilir. Avrupa yasalarına uygun olarak sertifikalıdır.

Evde

Mutfakta sevdiklerinize not bırakabilirsiniz, alışveriş listesi hazırlayabilirsiniz. Altına Magnet Boya uygulayarak faturalarınızı asıp notlarınızı alabilirsiniz. Yemek tarifleri yazabilirsiniz. Tamamen sizin yaratıcılığa kalmış bir boyadır.

Çocuklar için

Çocuklarınıza MagPaint Kara Tahta Boyası ile boyanmış bir duvar gösterin bırakın yaratıcılığını sergilesin. Ortaya çıkanlara şaşıracaksınız. Kara Tahta Boyası sadece çocuklar için de değil büyükleri de çocukluğuna döndürüecek… Çocuklarınızın hayal güçlerinin peşinden koşmalarına izin verin. Hayal güçlerini ortaya çıkarsınlar.

Uygulama talimatı için tıklayınız.