[featured_image]
İndir
Download is available until [expire_date]
 • Versiyon
 • İndir 2
 • Dosya boyutu 729.68 KB
 • Dosya Sayısı 1
 • Oluşturma Tarihi 9 Mayıs 2020
 • Son güncelleme 11 Mayıs 2020

Blackboard Paint Teknik Veri Sayfası

BLACKBOARD PAINT TEKNİK VERİ SAYFASI

 1. Açıklama: Blackboard Paint, iç mekan kullanımı için renkli veya renklendirilebilir su bazlı bir duvar boyasıdır. Hazır karışım renklerinde mevcuttur: siyah, yeşil, kırmızı, mavi, gri, pembe ve kireç. Ayrıca, su bazlı pigmentlerle şeffaf bir astar olarak renklendirilebilen "Herhangi Renk" versiyonunda da mevcuttur. Blackboard Paint, dolgu maddeleri, katkı maddeleri ve muhtemelen pigmentler ve / veya boyalar içeren akrilik bir bağlayıcıya dayanır. Blackboard Paint ile işlenmiş bir duvar parçası bir tahta gibi çalışır ve tebeşirle yazılabilir. Geleneksel bir karatahta gibi, Blackboard Paint de nemli bir bezle tamamen temizlenebilir. Blackboard Paint'ten sadece kuru tebeşirlerin çıkarılması kolaydır. Bu, boya kalemleri veya sıvı tebeşir işaretleri için geçerli değildir. Bir kaplama sonucu için, bir tabaka genellikle uygun alt tabaka hazırlığı ile yeterlidir. Manyetik bir tahta için, bu boya doğrudan Magnet Paint üzerine uygulanabilir.Çok az veya hiç solvent içermez.
 2. Uygulama: Blackboard Paint herhangi bir iç yüzeye uygulanabilir. Duvarlar, kapılar, mutfak dolapları, mobilyalar, vb., Alt tabakanın iyi bir ön işlemi olduğu sürece. Blackboard Paint ile oyun alanlarında, oturma odalarında, mutfaklarda, yatak odalarında, ofis alanlarında yazılabilir ve silinebilir bir kara tahta yüzeyi oluşturursunuz; temel olarak, yazmak veya çizmek istediğiniz her yerde. Notları, çizimleri, hesaplamaları, alışveriş listelerini, programları, takvimleri ve şirket içi entegre bir kara tahtaya düşünebileceğiniz diğer her şeyi koyabilirsiniz. Bunu Magnet Paint'imizle birleştirmek daha da fazla olasılık yaratır. Yaratıcılığınızın özgürleşmesine izin verin veya verimliliğinizi artırın.
 3. Ekipman: Blackboard Paint kısa tüylü kadife rulo bir ile uygulanabilir. Aletleri su ile temizleyin.
 4. Teorik Tüketim: Kullanılan yüzeye ve aletlere bağlı olarak bir kat için 10 m2 / L.
 5. Kullanım talimatları - Uygulama: Ön işlem: alt tabakayı düzgün bir şekilde temizlemek ve zımparalamak en iyisidir. Blackboard Paint, ahşap, MDF, Alçı karton ve Magnet :Paint gibi hafif emici yüzeylere doğrudan uygulanabilir. Yüksek oranda emici mineral ve ahşap yüzeylere uygun bir astar uygulayın. İyi bir mat yüzey elde etmek için mevcut kaplamaları veya plastik yüzeyleri zımparalayın. Hasarlı veya soyulmuş boya tabakalarını çıkarın. Mümkün olduğunca pürüzsüz bir yüzey elde edin.Blackboard Paint'in açık renkleri için önce koyu yüzeyler nötr bir renge getirilmelidir. Blackboard Paint'in koyu renkleri için, açık renkli alt tabakalar önce nötr bir renge getirilmelidir. Blackboard Paint Herhangi bir Renk, kullanmadan önce donanım mağazasında istenen herhangi bir renge değiştirilebilir. Bu renklendirilmemiş sürümü olduğu gibi uygulamayın. Renklendirirken şeffaf bir taban kullanın. Uygulama: + 10 ° C'nin altındaki sıcaklıklarda ve / veya% 80'den fazla bağıl nemde işlem yapmayın. BlackboardPaint'i açın ve homojen bir kütleye karıştırın. Blackboard Paint'i bir rulo kutusuna dökün ve silindiri doyurun. Fazla boyayı rulodan çıkarın ve BlackboardPaint'i yüzeye uygulayın. Teorik tüketime sadık kalın. Blackboard Paint, koşullara bağlı olarak 30 dakika içinde yapışmaz. İyi bir sonuç için bir katman genellikle yeterlidir.Son: ikinci bir Blackboard Paint katmanının gerekli olup olmadığını kontrol edin. Gerekirse: 6 saatlik kuruduktan sonra hafifçe zımparalayın ve ikinci bir kat uygulayın.
 6. Kullanım talimatları - Kullanım:
  Blackboard Paint, tebeşirle yazılabilmesi için 3 gün boyunca kurumalıdır. Boya kalemi hariç her türlü kuru tebeşir kullanılabilir. Blackboard Paint, geleneksel bir karatahta ile aynı şekilde temizlenebilir. Kuru bir bez veya silgi ile metinleri veya çizimleri silin. Kirlenme artıkları nemli bir bezle nazikçe çıkarılabilir. Islak bir bezle ovmak yüzeye zarar verebilir. Tekrar tebeşirle yazmadan önce Blackboard Paint'in kurumasına izin verdiğinizden emin olun.
  Not: tebeşir işaretlerinin kullanılması "gölgelenmeye" neden olabilir.
 7. Depolama tavsiyesi:
  Açılmamış ambalajında, serin, kuru, donmayan bir yerde, çocuklardan ve hayvanlardan uzakta. Açıldıktan sonra bozulabilir.
 8. VOC / Sertifikasyon:
  Bu ürün için AB sınır değeri (2004/42 / EC, cat dWB, 2010): 130 g / L. Bu ürün şunları içerir: 0 g / L VOC.
 9. Özellikler:

Emtia kodu: 320910

Renkler: Herhangi bir Renk: pigmentsiz Şeffaf taban boyası. Siyah: RAL 9005 Koyu siyah. Yeşil: RAL 6012 Siyah yeşil.
Kırmızı: RAL 3013 Domates kırmızısı. Mavi: RAL 5017 Trafik mavisi.
Gri: RAL 7004 Sinyal gri.
Pembe: NCS s1060-R.
Kireç: NCS s0560-G60Y.

Parlaklık: Mat.

Yoğunluk: Pigmente edilmemiş baz için 1.18 Kg / L. Renkli varyantlar için 1.20 ± 0.02 kg / L.

Tabaka kalınlığı: Yaklaşık. 40 mu.

Teorik tüketim: Yaklaşık. Bir kat için 10 m2 / L. Substrata ve uygulama yöntemine büyük ölçüde bağımlıdır.

Viskozite: Kullanıma hazırdır, gerekirse% 3'e kadar temiz su ile seyreltin.

VOC: Bu ürün için AB sınır değeri (2004/42 / EC, cat dWB, 2010): 130 g / L. Bu ürün şunları içerir: 0 g / L VOC.
İşleme: Sıcaklık:> + 10 ° C. Nem <% 80 Bağıl Nem

Yüzey kuru: Yaklaşık. 20 ° C ve% 65 Bağıl Nemde 30 dakika

Ek katmanlar: 20 ° C ve% 65 Bağıl Nemde yaklaşık 6 saat

Kullanıma hazır: 20 ° C ve% 65 Bağıl Nemde yaklaşık 3 gün

Birimler: 0,5 litre - 1 litre.

Raf ömrü: Açılmamış ambalajında en az 24 ay, kuru, 5 ° C ile 35 ° C arasında donmaz.

Üretici: MagPaint Europe BV