BEYAZ TAHTA BOYASI

Beyaz Tahta Boyası Nedir?

Hollanda menşeli MagPaint Europe firmasının ürettiği, uygulandığı yüzeyi  marker kalemler  ile yazılıp silinebilir hale çeviren su bazlı özel bir boyadır.

Hayal gücünüzü serbest bırakın. Evde, işte, okulda, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, toplantı salonlarında, seminer odalarında, oyun parklarında… kısacası her alanda sert yüzeyler üzerinde kullanabilirsiniz. Kendi fikirlerinizi ortaya çıkarın!

Özgürlüğünüzü kısıtlayan, yüksek maliyetli, yer kaplayan, kullanışsız beyaz tahtalardan kurtulun. Beyaz Tahta Boyası ile eskimiş, kullanılmayan, unutulmuş duvarlarınızı eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz. Büyük bir duvar, kapı, bir dolap ya da masanızı yazı tahtasına çevirebilirsiniz. Kullanışlı, dekoratif, uygun fiyatlı özel bir boyadır.

Beyaz Tahta Boyası; uygulaması çok kolay ve zevkli bir boyadır. Uygulama talimatlarını izleyerek herhangi bir profesyonel yardıma ihtiyaç duymadan kendiniz uygulayabilirsiniz. Tüm aileyi bu eğlenceye davet edebilirsiniz.

Evde

Bilindiği üzere çocuklar yazmayı ve çizmeyi çok sever. Çocuğunuza Beyaz Tahta Boyası ile boyanmış bir yüzey gösterin bırakın yaratıcılığı gelişsin. Mutfakta alışveriş listesi hazırlayıp, sevdiklerinize not bırakabilirsiniz.

İşte

Eski moda yer kaplayan yazı tahtalarından kurtulun. Zihninizi özgür bırakın. Aklınıza gelen bir şeyi Beyaz Tahtası Boyası ile boyanmış masanıza yazın silin gitsin. Toplantı notlarınızı duvara yazın silin gitsin. Bütün duvarı kullanabilir ve bu eğlenceye herkesi davet edebilirsiniz.

Okulda

Çocuklara hecelemeyi, iş birliğini ve yaratıcı olmayı sunabilirsiniz. Eski moda sıkıcı yazı tahtaları yerine tüm duvarı boyayıp tahtaya kalkma korkusunu ortadan kaldırıp dersleri eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz.

Uygulama talimatı için tıklayınız.